OBAVIJEST GRAĐANIMA OPĆINE LUKA O BESPLATNOM PRIJEVOZU

Osobe s prebivalištem na području Općine Luka imaju pravo na besplatan javni linijski prijevoz u cestovnom prometu na liniji 406-Zaprešić ŽK-Žejinci koji obavlja zajednica ponuditelja, a financiran je sredstvima Vlade Republike Hrvatske i Općine Luka.

Kako bi mogli koristiti besplatan prijevoz, stanovnici Općine Luka trebaju besplatno izraditi i napuniti godišnji pokaz u Zaprešiću na kiosku prijevoznika Meštrović prijevoz d.o.o. najkasnije do 15. 10. 2024. godine za 2024. godinu. Za izradu pokaza potrebno je donijeti osobnu iskaznicu i fotografiju (format nije bitan i fotografija se vraća).

Radno vrijeme kioska je od 8.00 do 16.00 sati.