Nikolinje u Luki

nikola
Kao što smo i najavili i ove godine u našu Luku je došao Sveti Nikola (ali i krampus) sa darovima za naše najmlađe.
U prepunom domu do dolaska Sv. Nikole djecu je uveseljavao mađioničar sa odličnim trikovima i dobrim smislom za humor. Kad je došao Sv. Nikola u društvenom domu je nastalo opće veselje i djeca su dobila svoje poklone i vesela i zadovoljna otišla kući.

Pogledajte kako je to sve skupa izgledalo kroz objektiv naših vrijednih članova udruge FFVAL…

Kao što smo i najavili i ove godine u našu Luku je došao Sveti Nikola (ali i krampus) sa darovima za naše najmlađe.
U prepunom domu do dolaska Sv. Nikole djecu je uveseljavao mađioničar sa odličnim trikovima i dobrim smislom za humor. Kad je došao Sv. Nikola u društvenom domu je nastalo opće veselje i djeca su dobila svoje poklone i vesela i zadovoljna otišla kući.

Prikaži više
Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni smo prihvatiti kolačiće u skladu s našim pravilima o kolačićima.

Close
Close