Rasprava za nacrt prijedloga Urbanističkog plana uređenja Gospodarske zone Luka II

Općina Luka objavljuje

PRETHODNU RASPRAVU

Nacrta prijedloga Urbanističkog plana uređenja Gospodarske zone Luka II

               Prethodna rasprava provodi se u svrhu pribavljanja mišljenja smjernica  preporuka, o ciljevima i mogućnim rješenjima značajnim za razvoj, uređenje i oblikovanje prostora u obuhvatu prostornih planova.

Temeljem članka 83. Zakona o prostornom uređenju i gradnji („Narodne novine“, broj 76/07 i 38/09), Odluke o izradi Urbanističkog plana uređenja Gospodarske zone Luka II („Glasnik Zagrebačke županije“, broj 9/11) Općina Luka objavljuje

 

 

 

PRETHODNU RASPRAVU

 

Nacrta prijedloga Urbanističkog plana uređenja Gospodarske zone Luka II

 

 

               Prethodna rasprava provodi se u svrhu pribavljanja mišljenja smjernica  preporuka, o ciljevima i mogućnim rješenjima značajnim za razvoj, uređenje i oblikovanje prostora u obuhvatu prostornih planova.

 

               Prethodna rasprava za Nacrt prijedloga Urbanističkog plana uređenja Gospodarske zone Luka II, održat će se u ponedjeljak dana 18. srpnja 2011. godine u prostorijama Općine Luka, Trg svetog Roka 1, u Luki s početkom u 10,00 sati.

 

               U prethodnoj raspravi sudjeluju nadležna državna tijela, pravne osobe s javnim ovlastima i drugi sudionici koji svojim prijedlozima i preporukama mogu pridonijeti u izradi plana.

 

 

 

OPĆNA LUKA

JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content