LUČANKE NA RADIONICI IZRADE PISANICA

U petak, 1. ožujka 2024. godine, u staroj školi je održana radionica izrade pisanica. Kreativnosti i radnog elana polaznicama radionice nije nedostajalo te su izrađenim pisanicama u bivšu učionicu OŠ Luka unijele dašak nadolazećeg najvećeg kršćanskog blagdana – Uskrsa. Okupljene Lučanke posebno je zadivila, svojim entuzijazmom, marljivošću i maštovitošću, najmlađa polaznica radionice, osmogodišnja Lea.

U poticajnoj atmosferi, opušteno i s puno smijeha, ukrašene su unikatne pisanice, izrađeni „zajčeki“ i „piceki“, što je motiviralo polaznice za dogovor još radionica te će sljedeća biti već u srijedu 6. ožujka.

Izrađeni predmeti bit će izloženi na prigodnoj uskršnjoj izložbi uoči Cvijetnice.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content