Legalizacija objekata na području Općine Luka

grado

Pozivaju se svi stanovnici općine, pravne i fizičke osobe, vlasnici ili investitori nezakonito izgrađenih objekata na području Općine Luka da u što kraćem roku Općini Luka prijave svoje nezakonito izgrađene objekte ili dijelove objekata radi podnošenja zahtjeva za izdavanje rješenja o izvedenom stanju.

Pročitajte detaljne upute…

REPUBLIKA HRVATSKA
ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
O P Ć I N A  L U K A
Trg svetog Roka 1
10296 Luka

 

Na temelju članka 28. stavka 2. Zakon o postupanju s nezakonito izgrađenim objektima („Narodne novine”, broj 90/11), općinski načelnik Općine Luka, svim stanovnicima općine, pravnim i fizičkim osobama upućuje

 

J A V N I P O Z I V

 

kao vlasnicima/investitorima nezakonito izgrađenih objekata

na području Općine Luka

  • Pozivaju se svi stanovnici općine, pravne i fizičke osobe, vlasnici ili investitori nezakonito izgrađenih objekata na području Općine Luka da u što kraćem roku Općini Luka prijave svoje nezakonito izgrađene objekte ili dijelove objekata radi podnošenja zahtjeva za izdavanje rješenja o izvedenom stanju.
  • Prijava treba sadržavati ime i prezime vlasnika ili investitora, česticu zemlje (i katastarsku općinu) na kojoj je izgrađen objekt bez akta o gradnji, odnosno protivno aktu o gradnji, godinu izgradnje, broj izgrađenih etaža, namjenu objekta, točnu površinu objekta, stupanj izgradnje.

   OBRAZAC ZA PRIJAVU UPUTE ZA LEGALIZACIJU

 

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content