LAG SAVA – POZIV NA RADIONICE I ISPUNJAVANJE ANKETE

U Općini Luka LAG SAVA organizira radionice kojima je cilj otkriti kakve potrebe postoje među stanovnicima, a na koje bi LAG mogao odgovoriti kroz različite mjere (natječaji, pisanje projektnih prijava, traženje partnera, itd.). LAG-ovi su u prethodnim godinama najviše bili fokusirani na poljoprivredu, no okreću se inkluzivnijem i sveobuhvatnijem gledanju lokalne zajednice. Za sve prijedloge može se obratiti LAG-u i predstavnicina Općine Luka.

Prva radionica LAG-a u Općini Luka bila je održana 12. svibnja 2022., a druga će se održati 26. svibnja 2022. godine u 18,00 sati u društvenom domu u Luki, Trg svetog Roka 4.

Svi koji su zainteresirani, a nisu u mogućnosti doći, pozvani su ispuniti online anketu (10 minuta) na linku: https://forms.gle/kvfsaQ6TnqVBBQDV8

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content