LAG SAVA OBJAVIO NATJEČAJ ZA TO 1.2.1. Razvoj nepoljoprivrednih djelatnosti

LAG Sava objavio je Natječaj za TO 1.2.1. o kojem više možete pročitati  OVDJE : http://www.lagsava.hr/t/1-lag-natjecaj-za-to-1-2-1-razvoj-nepoljoprivrednih-djelatnosti-otvoren/39253

Djelatnicima LAG-a kao i Predsjedniku, članovima Upravnog i Nadzornog odbora strogo je ZABRANJENO pisanje projekata ne samo za LAG Natječaje već sve Natječaje koji se objavljuju unutar Programa ruralnog razvoja. Radi situacije uzrokovane pandemijom, LAG Sava ne radi sa strankama već je komunikacija isključivo putem maila i telefona, pa se sva pitanja vezana uz Natječaj mogu postavljati putem e-maila: info@lagsava.hr ili na telefon 095 5937 630.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content