LAG SAVA – OBAVIJEST O OTVORENOM NOVOM NATJEČAJU ZA MALE POLJOPRIVREDNIKE

Objavljen je 3. Natječaj za TO 1.1.1. „Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava“ LAG-a “SAVA”.

Tekst natječaja i ostalu dokumentaciju možete pronaći na linku:

https://lagsava.hr/nat…/3-natjecaj-za-to-1-1-1-lag-a-sava/

Ukupan iznos raspoloživih sredstava po ovom LAG Natječaju iznosi 1.718.241,93 HRK, a visina potpore po nositelju projekta iznosi 15.000 €, odnosno 113.278,50 HRK, intenziteta potpore 100%.

Cilj natječaja je razvoj malih poljoprivrednih gospodarstava zbog povećanja poljoprivredne proizvodnje te podizanja njihove konkurentnosti na tržištu poljoprivrednih proizvoda i efikasnije proizvodnje.

Prihvatljivi prijavitelji (OPG, SOPG, obrt, trgovačko društvo, zadruga) moraju biti upisani u Upisnik poljoprivrednika sukladno nadležnim propisima najkasnije do 1.10.2021. i imati ekonomsku veličinu iskazanu u ukupnom standardnom ekonomskom rezultatu poljoprivrednog gospodarstva od 2.000 eura do 7.999 eura.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content