Javni poziv za prijavu programa 2019

udruge4

Raspisan je javni poziv za prijavu programa i projekata od javnog interesa za Općinu Luka, a koji će se financirati iz Proračuna Općine Luka u 2019. godini. Prijave se mogu podnijeti Općini Luka zaključno do 28. 03. 2019. godine, a javni poziv mogu se preuzeti ovdje.

Raspisan je javni poziv za prijavu programa i projekata od javnog interesa za Općinu Luka, a koji će se financirati iz Proračuna Općine Luka u 2019. godini. Prijave se mogu podnijeti Općini Luka zaključno do 28. 03. 2019. godine, a javni poziv, upute i obrasci te ostale informacije o uvjetima javnog poziva mogu se preuzeti ovdje.

Upute za prijavitelje
Prikaži više