JAVNI POZIV ZA PODNOŠENJE PRIJAVA ZA POSAO POPISIVAČA I KONTROLORA U POPISU STANOVNIŠTVA, KUĆANSTVA I STANOVA U RH

Županijsko popisno povjerenstvo Zagrebačke županije, raspisalo je javni poziv  za podnošenje prijava za posao popisivača i kontrolora u drugoj fazi provedbe Popisa stanovništva, kućanstava i stanova u Republici Hrvatskoj. Svi  zainteresirani kandidati za popisivače i kontrolore s područja Općine Luka na mrežnim stranicama Popisa www.popis2021.hr trebaju popuniti prijavu za popisivača/kontrolora odgovarajući na pitanja o osobnim podacima, iskustvu u poslovima anketiranja, informatičkoj pismenosti te na demografska pitanja.

Rok za podnošenje prijava je od 23. lipnja do 15. srpnja 2021., a sve detaljnije informacije sadržane su u javnom pozivu.

Javni poziv_Popis 2021

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content