Izmjera objekata na području Općine Luka

geoObavještavaju se mještani Općine Luka da će se radi usklađenja evidencije i stvarnog stanja, vršiti izmjera objekata za koje se plaća komunalna naknada sukladno Odluci o komunalnoj naknadi („Glasnik Zagrebačke županije“, broj 2/02)  Izmjeru će vršiti gospodin Marijan Maretić uz predočenje odgovarajuće iskaznice, od 22. 8. 2011. g. Stoga je svaki vlasnik odnosno korisnik objekta/objekata dužan dopustiti izmjeru i pripremiti svoj osobni identifikacijski broj (OIB).

 

geo

Obavještavaju se mještani Općine Luka da će se radi usklađenja evidencije i stvarnog stanja, vršiti izmjera objekata za koje se plaća komunalna naknada sukladno Odluci o komunalnoj naknadi („Glasnik Zagrebačke županije“, broj 2/02)  Izmjeru će vršiti gospodin Marijan Maretić uz predočenje odgovarajuće iskaznice, od 22. 8. 2011. g. Stoga je svaki vlasnik odnosno korisnik objekta/objekata dužan dopustiti izmjeru i pripremiti svoj osobni identifikacijski broj (OIB).

Također napominjemo da je sukladno članku 22. stavku 6. Zakona o komunalnom gospodarstvu („Narodne novine“, broj 36/95, 109/95-Uredba, 21/96-Uredba,70/97,128/99,59/01,26/03,proč.tekst,82/04,110/04Uredba,178/04,38/09,79/09 i 49/11) svaki obveznik plaćanja komunalne naknade dužan u roku 15 dana od dana nastanka obveze ili promjene osobe obveznika istu prijaviti Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Luka.

 

Nadamo se susretljivosti i razumijevanju, kako bi se gore spomenuti posao obavio na obostrano zadovoljstvo.

 

S poštovanjem,
Načelnik,
Darko Kralj, dr.vet.med

 

Prikaži više
Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni smo prihvatiti kolačiće u skladu s našim pravilima o kolačićima.

Close
Close