Euro izbori – Objava biračima

IZBORI ZA ČLANOVE U EUROPSK PARLAMENT IZ REPUBLIKE HRVATSKE – OBJAVA BIRAČIMA

Predsjednica Republike Hrvatske je 25. ožujka 2019. godine donijela Odluku o raspisivanju izbora za članove u Europski parlament iz Republike Hrvatske („Narodne novine, broj 30/19), kojom je za dan održavanja izbora određena nedjelja, 26. svibnja 2019. godine. Stoga se pozivaju svi birači da izvrše pregled vlastitih podataka u registru birača, kako bi na vrijeme mogli izvršiti eventualno potrebne dopune ili izmjene. Detaljnije obavijesti možete pročitati u objavi biračima Ministarstva uprave.

 

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content