Čišćenje raslinja u Ulici Andrije Majdaka

akcija2U subotu, 18. rujna 2011. u organizaciji DVD-a Luka i Općine Luka obavljeno je čišćenje raslinja u Ulici Andrije Majdaka. Uz radove koji su trajali 5 sati i kojima se ozbiljno pristupilo, našla se i pokoja šala, ali i dobronamjerna kritika.

Zahvaljujemo članovima DVD-a Luka na inicijativi i realizaciji.

Pročitajte opširnije…

akcija2U subotu, 18. rujna 2011. u organizaciji DVD-a Luka i Općine Luka obavljeno je čišćenje raslinja u Ulici Andrije Majdaka. Uz radove koji su trajali 5 sati i kojima se ozbiljno pristupilo, našla se i pokoja šala, ali i dobronamjerna kritika.

Vjerujemo da ne treba posebno objašnjavati potrebu da nam putovi budu prohodni, ali Vas sve ipak još jednom podsjećamo na obvezu čišćenja raslinja na vlastitim parcelama uz putove i dajemo Vam lijep primjer zajedničkog djelovanja za dobrobit svih.

Na kraju zahvaljujemo članovima DVD-a Luka na inicijativi i realizaciji.

Općina Luka

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content