DVD Zablaće u Luki u gostima

dvdzablacemala

Ovaj vikend DVD-u Luka došli su u goste naši dragi prijatelji iz DVD-a Zablaće (okolica Šibenika). Nadamo se da smo se iskazali kao dobri domaćini…

Ovaj vikend DVD-u Luka došli su u goste naši dragi prijatelji iz DVD-a Zablaće. Nadamo se da smo se iskazali kao dobri domaćini. U subotu je odigrana atraktivna prijateljska nogometna utakmica jer se igralo na vrlo blatnom terenu. Iako su domaćini bili znatno teži protivnik doslovce pružali su dostojanstven otpor i gosti (sve redom vitalni i kršni momci) dobro su se pomučili te nas jedva pobijedili sa 4:2. Nakon tekme, nastavljeno je veselo druženje u društvenom domu uz zagorske specijalitete i gemišt 

U nedjelju naše goste smo odveli u Kumrovec da vido kako se nekad u našem Zagorju živjelo. Hvala im na posjeti i vidimo se slijedeći puta

Malo nas je naša foto udruga ffval poslikala pa pogledajte kako je to bilo:

 

{AdmirorGallery}sibenikposjet2014{/AdmirorGallery}

 

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content