Dodjeljene stipendije

stipOpćina Luka je za školsku, odnosno akademsku godinu 2011./2012. dodijelila sedam učeničkih stipendija u iznosu od 250,00 kuna mjesečno i sedam studentskih stipendija u iznosu od 400,00 kuna mjesečno, koje će se isplaćivati u razdoblju od rujna 2011. do lipnja 2012. godine. Povjerenstvo za stipendije je izvršilo pregled pristiglih zahtjeva i sastavilo redoslijednu listu koju možete pogledati ovdje

 

Općina Luka je za školsku, odnosno akademsku godinu 2011./2012. dodijelila sedam učeničkih stipendija u iznosu od 250,00 kuna mjesečno i sedam studentskih stipendija u iznosu od 400,00 kuna mjesečno, koje će se isplaćivati u razdoblju od rujna 2011. do lipnja 2012. godine.

POVJERENSTVO ZA STIPENDIJE
KLASA:604-02/11-20/02
URBROJ:238/39-04-11-2
Luka, 16. 11. 2011.
Na temelju članka 7. stavka 3. Pravilnika o stipendijama („Glasnik Zagrebačke županije”, broj 25/06, 27/07 i 22/08) Povjerenstvo za dodjelu stipendija na sjednici održanoj 16. 11. 2011. godine sastavilo je

REDOSLJEDNU LISTU KANDIDATA

ZA UČENIČKE (srednjoškolske) I STUDENTSKE STIPENDIJE ZA ŠKOLSKU GODINU 2011./2012.

I. Kandidati koji su predali zahtjeve:

 a) Za UČENIČKE (srednjoškolske) stipendije:

1. Nikola Herendić – Željeznička tehnička škola, tehničar za računarstvo, 2. razred, bodovi:40,43

2. Martina Herendić – Srednja škola Pregrada, farmaceutski tehničar, 1. razred, bodovi:41,84

3. Josip Debogović – Elektrostrojarska obrtnička škola, automehaničar, 1. razred, bodovi:34,56

4. Marijana Pirički – Srednja škola ban Josip Jelačić, ekonomist, 3. razred, bodovi:48,57

5. Doroteja Požarić – Srednja škola ban Josip Jelačić, opća gimnazija, 4. razred, bodovi:53,64

6. Ida Hlad – Srednja škola Pregrada, farmaceutski tehničar, 1. razred, bodovi:45,16

7. Petra Posavec – Srednja škola ban Josip Jelačić, tehničar za računalstvo, 4. razred, bodovi:47

8. Luka Skender – Srednja škola Bedekovčina, poljoprivredni tehničar, 1. razred, bodovi:54,56

 

b) Za STUDENTSKE stipendije:

1. Monika Jurina – Fakultet političkih znanosti, politolog, 4. godina, bodovi:42,24

2. Ivana Horvat – Ekonomski fakultet, preddiplomski studij poslovne ekonomije, 2. godina, bodovi:47

3. Maja Posavec – Učiteljski fakultet, razredna nastava, 3. godina, bodovi:37,8

4. Mirjana Čućus – Farmaceutsko-biokemijski fakultet, farmacija, 5. godina, bodovi:43,5

5. Mihaela Kajfeš – Ekonomski fakultet, računovodstvo i revizija, 5. godina, bodovi:54,8

6. Ivana Tuđman – Arhitektonski fakultet, studij arhitekture i urbanizma, 5. godina, bodovi:47

7. Krešimir Tuđman – Tehničko veleučilište Zagreb, graditeljstvo, 3. godina, bodovi:39

8. Renata Vrhovec – Agronomski fakultet, hortikultura-usmjerenje povrćarstvo, 4. godina, bodovi:44,91

9. Luka Šimunjak – Tekstilno tehnološki fakultet, industrijski dizajn, 2. godina, bodovi:34,5

 

II. Pregledom dokumentacije i izračunom bodova, Povjerenstvo je utvrdilo da su sljedeći kandidati ostvarili pravo na stipendije:

 

a) Za UČENIČKE (srednjoškolske) stipendije

1. Luka Skender – Srednja škola Bedekovčina, poljoprivredni tehničar, 1. razred, bodovi:54,56

2. Doroteja Požarić – Srednja škola ban Josip Jelačić, opća gimnazija, 4. razred, bodovi:53,64

3. Marijana Pirički – Srednja škola ban Josip Jelačić, ekonomist, 3. razred, bodovi:48,57

4. Petra Posavec – Srednja škola ban Josip Jelačić, tehničar za računalstvo, 4. razred, bodovi:47

5. Ida Hlad – Srednja škola Pregrada, farmaceutski tehničar, 1. razred, bodovi:45,16

6. Martina Herendić – Srednja škola Pregrada, farmaceutski tehničar, 1. razred, bodovi:41,84

7. Josip Debogović – Elektrostrojarska obrtnička škola, automehaničar, 1. razred, bodovi:34,56

Kandidat Nikola Herendić nije ostvario pravo na stipendiju, jer je to pravo ostvarila Martina Herendić, s obzirom da je člankom 10. Pravilnika o stipendijama („Glasnik Zagrebačke županije”, broj 25/06, 27/07 i 22/08), propisano da u slučaju sudjelovanja dvoje ili više kandidata iz istog domaćinstva u postupku natječaja, pravo na stipendiju ostvaruje samo jedan. Martina Herendić je pravo na stipendiju ostvarila temeljem kriterija boljeg uspjeha u učenju.

 

b) Za STUDENTSKE stipendije:

1. Mihaela Kajfeš – Ekonomski fakultet, računovodstvo i revizija, 5. godina, bodovi:54,8

2. Ivana Tuđman – Arhitektonski fakultet, studij arhitekture i urbanizma, 5. godina, bodovi:47

3. Ivana Horvat – Ekonomski fakultet, preddiplomski studij poslovne ekonomije, 2. godina, bodovi:47

4. Renata Vrhovec – Agronomski fakultet, hortikultura-usmjerenje povrćarstvo, 4. godina, bodovi:44,91

5. Mirjana Čućus – Farmaceutsko-biokemijski fakultet, farmacija, 5. godina, bodovi:43,5

6. Monika Jurina – Fakultet političkih znanosti, politolog, 4. godina, bodovi:42,24

7. Maja Posavec – Učiteljski fakultet, razredna nastava, 3. godina, bodovi:37,8

Kandidat Krešimir Tuđman nije ostvario pravo na stipendiju, jer je to pravo ostvarila Ivana Tuđman, s obzirom da je člankom 10. Pravilnika o stipendijama („Glasnik Zagrebačke županije”, broj 25/06, 27/07 i 22/08), propisano da u slučaju sudjelovanja dvoje ili više kandidata iz istog domaćinstva u postupku natječaja, pravo na stipendiju ostvaruje samo jedan. Ivana Tuđman je pravo na stipendiju ostvarila temeljem kriterija boljeg uspjeha u učenju.

Kandidat Luka Šimunjak nije ostvario pravo na stipendiju zbog najmanjeg broja bodova.

 

III. Redoslijedna lista kandidata za učeničke (srednjoškolske) i studentske stipendije objavit će se na oglasnim pločama u svim naseljima Općine Luka i na web-stranici Općine Luka, te će se dostaviti svim sudionicima natječaja.

 

IV. U roku od osam dana od dana objave redoslijedne liste kandidata za učeničke (srednjoškolske) i studentske stipendije, svi podnositelji zahtjeva imaju pravo prigovora Općinskom vijeću putem Povjerenstva koje se o istom očituje.

 

Povjerenstvo:

Mladen Božić
Željko Halambek
Marija Halambek
Damir Šipek
Marija Kanceljak

 

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close