Deratizacija na području općine Luka 6/19

Djelatnici tvrtke SANVET d.o.o. za sanitarnu zaštitu i ekologiju provoditi će obaveznu sustavnu deratizaciju naselja na području općine Luka u periodu od 26. do 28. lipnja 2019.godine u vremenu od 8:30 do 15:30 sati. Provođenje postupka deratizacije stanovnicima s područja Općine Luka se ne naplaćuje.

Obavještavamo mještane Općine Luka da će djelatnici tvrtke Sanvet d.o.o. za sanitarnu zaštitu i ekologiju u periodu od 26. do 28. lipnja 2019. godine i u vremenu od 8.30 do 15.30 sati provoditi obveznu preventivnu sustavnu deratizaciju na području Općine Luka.

Redoslijed provođenja sustavne deratizacije po naseljima :

1.Pluska

2.Krajska Ves

3.Luka

4.Vadina

5.Žejinci

Takoder isticemo da se deratizacija stanovnicima sa područja općine Luka ne naplaćuje.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content