Deratizacija na području općine Luka 2018

sanvet

Djelatnici tvrtke SANVET d.o.o. za sanitarnu zaštitu i ekologiju provoditi će obaveznu sustavnu deratizaciju naselja na području općine Luka u periodu od 14.do 16.lipnja 2018.godine u vremenu od 8:30 do 15:30 sati. Provođenje postupka deratizacije stanovnicima s područja Općine Luka se ne naplaćuje.

Obavještavamo mještane Općine Luka, da će djelatnici tvrtke Sanvet d.o.o. za sanitarnu zaštitu i ekologiju

u periodu od 14.do 16.lipnja 2018.godine u vremenu od 8:30 do 15:30 sati provoditi obveznu preventivnu sustavnu deratizaciju na području Općine Luka.

sanvet