Deratizacija na području općine Luka 12/18

sanvet

Djelatnici tvrtke SANVET d.o.o. za sanitarnu zaštitu i ekologiju provoditi će obaveznu sustavnu deratizaciju naselja na području općine Luka u periodu od 10. do 14.prosinca 2018.godine u vremenu od 8:30 do 15:30 sati. Provođenje postupka deratizacije stanovnicima s područja Općine Luka se ne naplaćuje.

Obavještavamo mještane Općine Luka, da će djelatnici tvrtke Sanvet d.o.o. za sanitarnu zaštitu i ekologiju u periodu od 10. do 14. prosinca 2018.godine u vremenu od 8:30 do 15:30 sati provoditi obveznu preventivnu sustavnu deratizaciju na području Općine Luka.

Redoslijed provođenja sustavne deratizacije po naseljima :

1.Pluska

2.Krajska Ves

3.Luka

4.Vadina

5.Žejinci

Deratizacija se stanovnicima s područja Općine Luka ne naplaćuje.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Luka na br. tel. 01/3393 560 ili direktoru tvrtke koja provodi deratizaciju – Robert Veriga, san.ing. na broj mob.: 091 2310 515

sanvet

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content