Počinje deratizacija na području Luke

sanvet

Djelatnici tvrtke SANVET d.o.o. za sanitarnu zaštitu i ekologiju provoditi će obaveznu sustavnu deratizaciju naselja na području općine Luka u periodu ood 03. do 08. kolovoza 2017. (ovisno i o vremenu) u vremenu od 8.30 ….

Obavijest o provođenju obvezne preventivne sustavne deratizacije na području općine Luka

 

Djelatnici tvrtke Sanvet d.o.o. za sanitarnu zaštitu i  ekologiju provodit će obveznu preventivnu sustavnu deratizaciju općinskih naselja na području općine Luka u periodu od 03. do 08. kolovoza 2017. (ovisno i o vremenskim uvjetima) u vremenu od 8.30 do 15.30 sati.

Akcija deratizacije na području općine Luka provodit će se u naseljima prema redoslijedu :

1. Pluska
2. Krajska Ves
3. Luka
4. Vadina
5. Žejinci

Važna napomena : Sustavna deratizacija stanovnicima općine Luka se  NE naplaćuje!

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content