Dan Općine Luka 2013

dop2013malaU petak, 5. travnja 2013. g. obilježen je Dan općine Luka. Ove je godine obilježavanje bilo skromnije zbog sveukupne teške financijske situacije u čitavoj državi, ali i zbog brojnih odrona na području Općine Luka, koji su nastali upravo tih dana.

Ove nam je godine bila posebna čast ponovno ugostiti župana Zagrebačke županije, gospodina Stjepana Kožića, zatim predstavnike javnih poduzeća s kojima općina surađuje, predstavnike tvrtki i obrtnika s područja Općine Luka, kao i predstavnike OŠ Luka, vjerske zajednice i ostale goste.

Pročitajte govor načelnika i pogledajte fotografije …

U petak, 5. travnja 2013. g. obilježen je Dan općine Luka. Ove je godine obilježavanje bilo skromnije zbog sveukupne teške financijske situacije u čitavoj državi, ali i zbog brojnih odrona na području Općine Luka, koji su nastali upravo tih dana.

Ove nam je godine bila posebna čast ponovno ugostiti župana Zagrebačke županije, gospodina Stjepana Kožića, zatim predstavnike javnih poduzeća s kojima općina surađuje, predstavnike tvrtki i obrtnika s područja Općine Luka, kao i predstavnike OŠ Luka, vjerske zajednice i ostale goste.

Pročitajte govor načelnika u cijelosti ovdje…

I pogledajte fotografije:

 

{AdmirorGallery}danopcine2013{/AdmirorGallery}

 

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content