DAN ANTIFAŠISTIČKE BORBE

Svim mještankama i mještanima Općine Luka upućujemo čestitke povodom Dana antifašističke borbe, koji se obilježava u znak sjećanja na 22. lipnja 1941., kada je u šumi Brezovica pored Siska osnovana prva antifašistička postrojba u Hrvatskoj i u ovom dijelu Europe! Na taj način odajemo priznanje antifašističkom pokretu kao jednom od bitnih temelja moderne i demokratske Hrvatske te izražavamo zahvalnost i poštovanje svima koji su u ovom pokretu sudjelovali!

Načelnik – Darko Kralj, dr.vet.med.
Predsjednik Općinskog vijeća – Krešimir Tuđman, struč.spec.ing.aedif.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content