DAN ANTIFAŠISTIČKE BORBE

Svim mještankama i mještanima općine Luka čestitamo Dan antifašističke borbe prisjećajući se značajne uloge antifašizma u novijoj europskoj povijesti te odajemo počast svim hrvatskim građanima koji su svojim sudjelovanjem u antifašističkom pokretu postavili temelje državne suverenosti na kojima je izgrađena i današnja Hrvatska!

Predstavnici Općine Luka će u suradnji s Udrugom antifašista i antifašističkih boraca Zaprešića u utorak, 22. lipnja 2021. godine u 12,00 sati položiti cvijeće i zapaliti svijeće ispred spomenika u Luki, Žejincima i Pluski pa pozivamo sve predstavnike političkih stranaka, udruga, mještanke i mještane Općine Luka da nam se pridruže.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content