ČESTITAMO DAN ANTIFAŠISTIČKE BORBE

Antifašizam kao jedan od temelja hrvatske državnosti i suvremene Europe predstavlja doprinos izgradnji mira u svijetu, razvitku tolerancije i poštivanju sloboda i različitosti!Izražavamo zahvalnost i poštovanje prema svim hrvatskim gađanima koji su sudjelovanjem u ovom pokretu postavili temelje hrvatske suverenosti i demokracije!

Mještankama i mještanima Općine Luka čestitamo 22.lipnja – Dan antifašističke borbe! 

Načelnik – Darko Kralj, dr.vet.med.

Predsjednik Općinskog vijeća – Krešimir Tuđman, struč.spec.ing.aedif.

 

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content