Božićna zabava umirovljenika

Udruga umirovljenika “Luka” zadnji vikend u prosincu, organizirala je zajedničko druženje povodom božićnih blagdana. Za dobro raspoloženje pobrinula se živa glazba, tako da veselja i plesa nije nedostajalo.

Podsjetimo se da je Udruga umirovljenika “Luka” jedna od najaktivnijih udruga na našem području. Zajedno okuplja 150 članova te se na zabavama ovakvog tipa, našim aktivnim umirovljenicima često pridruže i drugi članovi iz okolnih mjesta.

Potvrdu kako se naši umirovljenici lijepo zabavljaju možete vidjeti u priloženim slikama.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content