BESPLATNI UDŽBENICI ZA UČENIKE OŠ LUKA

bespludbe

Sukladno Odluci o financiranju školskih udžbenika, Općina Luka će u školskoj godini 2016./2017., svim učenicima OŠ Luka, s prebivalištem na području Općine Luka, financirati nabavu školskih udžbenika. Opširnije …

Sukladno Odluci o financiranju školskih udžbenika, Općina Luka će u školskoj godini 2016./2017., svim učenicima Osnovne škole Luka, koja imaju prebivalište na području Općine Luka, financirati nabavu školskih udžbenika. Cjelokupni posao napravljen je u suradnji s Osnovnom školom Luka, koja je općini dostavila broj učenika i popise udžbenika po pojedinim razredima, temeljem čega će, Općina Luka provesti postupak nabave. Početkom školske godine, svaki učenik će dobiti svoj komplet udžbenika. Također napominjemo da su radne bilježnice i sav ostali potrebni radni materijal učenici, odnosno roditelji, dužni kupiti sami.

bespludbe

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content