Asfaltirane ceste na području općine Luka

 Gajeva2aU posljednjih nekoliko tjedana, priveden je kraju projekt radova asfaltiranja nekoliko cesta na području Općine Luka: u Gajevoj ulici s odvojcima dužine 1060 m, ulici Borošaki dužine 330 m, ulici Bukvići dužine 100 m i II. odvojku Vadinske ulice dužine 480 m. Sve to čini ukupno dva kilometra cesta, čija vrijednost radova iznosi 600.000,00 kuna, što naspram teškoj gospodarsko-financijskoj situaciji predstavlja do sada najveće jednokratno asfaltiranje u povijesti Općine Luka.

 

U posljednjih nekoliko tjedana, priveden je kraju projekt radova asfaltiranja nekoliko cesta na području Općine Luka: u Gajevoj ulici s odvojcima dužine 1060 m, ulici Borošaki dužine 330 m, ulici Bukvići dužine 100 m i II. odvojku Vadinske ulice dužine 480 m. Sve to čini ukupno dva kilometra cesta, čija vrijednost radova iznosi 600.000,00 kuna, što naspram teškoj gospodarsko-financijskoj situaciji predstavlja do sada najveće jednokratno asfaltiranje u povijesti Općine Luka.

 {AdmirorGallery}gajeva{/AdmirorGallery}

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content