POZIV GRAĐANIMA NA SUDJELOVANJE U EDUKACIJI CRVENOG KRIŽA ZAPREŠIĆ

Gradsko društvo Crvenog križa Zaprešić održati će trening (edukaciju) članova Gradskog interventnog tima Zaprešić od 08. do 10. listopada 2021. godine u OŠ Antun Augustinčić u Zaprešiću.

Edukacija će biti provedena iz sljedećih segmenata:

– osnove Pokreta Crvenog križa i volontiranje (petak, 08. 10.2021. 18-20 sati),

– prva pomoć (subota, 09. 10. 2021. 13-19 sati),

– podizanje šatorskog naselja (nedjelja, 10. 10. 2021. 09-12 sati).

Pozivaju se sve zainteresirane osobe s područja općine Luka, da se prijave na edukaciju putem e-maila: ckzapresic@hotmail.com . Poželjno je da osobe koje će se prijaviti nisu aktivne u drugim subjektima koji djeluju u kriznim situacijama (npr. vatrogasci), kako bi Crveni križ u slučaju potrebe mogao računati na njih kao svoje volontere.