PROGLAŠENA PRIRODNA NEPOGODA UZROKOVANA TUČOM 13. 07. 2023.

Župan Zagrebačke županije donio je, dana 19. srpnja 2023. godine Odluku o proglašenju prirodne nepogode poplava za područje općine Luka, a kojom je nanijeta šteta u poljoprivredi, građevini i komunalnoj infrastrukturi 13. srpnja 2023. godine.

Prijavu nastale štete mještani Općine Luka mogu prijaviti na obrascu PN koji se nalazi ispod ove obavijesti, a najkasnije do 27. srpnja 2023. godine.

Prijave se dostavljaju elektroničkim putem na e-mail: luka@opcina-luka.hr ili osobno u prostorije općine – Trg svetog Roka 1 (prizemlje) od ponedjeljka do petka u vremenu od 7,30 do 15,30 sati.

Ovdje preuzmite OBRAZAC PN