Izmjene prostornog plana

prostorni mali

Općina Luka pokrenula je postupak II. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Luka, te se stoga pozivaju svi zainteresirani vlasnici zemljišta na području Općine Luka, da svoje primjedbe i prijedloge koji se odnose na prenamjene zemljišta dostave Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Luka, najkasnije do 30. 6. 2015. godine.

Općina Luka obavijestila je svako domaćinstvo o „Izmjeni i dopuni prostornog plana uređenja Općine Luka” putem male priložene obavijesti uz komunalnu naknadu u kuverti.

Primjedbe i prijedlozi podnose se na obrascu „Zahtjev za prenamjenu zemljišta” koji se može preuzeti u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Luka ili na web-stranici općine: www.opcina-luka.hr Zahtjevu je potrebno priložiti kopiju katastarskog plana navedenog zemljišta.

 

Pogledajte PROSTORNI PLAN 2017.
Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content