Označavanje rasvjetnih stupova

stup

Općina Luka od rujna 2015., uvela je novi sistem prijave kvarova žarulja na stupovima javne rasvjete, s ciljem olakšane komunikacije između mještana – općinskog ureda – HEP-a.

stupPažnja-uveden sustav označavanja stupova javne rasvjete

U svakoj ulici na općinskom području, stupovi javne rasvjete koji na sebi imaju lampe, označeni su velikim (čitljivim) brojkama. Prilikom prijave kvara u općinski ured, molimo mještane da kažu samo broj stupa na kojem žarulja ne svijetli. Kvar ćemo zabilježiti u našu evidencijsku tablicu i prema njoj slati radnike iz HEP-a na teren, koji će Vam iste izmijeniti prema prijavljenom broju stupa. Ukoliko Vaš stup nije brojčano označen, molimo da to također prijavite, kako bismo mogli evidentirati eventualne privremene nedostatke i iste ispraviti.

Kvarove možete prijaviti pozivom u Jedinstveni upravni odjel na broj 01/ 3393-560 ili 01/ 3357-678 ili putem priloženog e-maila: luka@opcina-luka.hr. Hvala.