O udruzi roditelja Ispis E-mail

U 2005.g. osnovana je Udruga roditelja za promicanje europskih standarda u predškolskom i osnovnoškolskom odgoju i obrazovanju u općini Luka.
Osnivanje udruge potaknuto je problemima Luke u osnovnoškolskom obrazovanju i potrebom za osiguranjem boljih uvjeta sa smještaj djece u Dječji vrtić.
Sjedište Udruge je u Luki, Trg sv.Roka 1, a s istom se može komunicirati i putem e-pošte na adresi općine Luke i u sjedištu općine Luka

Udruga je registrirana u županijskom registru.

Do sada se posebice zauzela za poboljšanje materijalnog statusa škole što još uvijek nije dalo opipljive rezultate zbog velikog otpora osnivača i uprave škole, a svakako i zbog nedostatka financijskih sredstava. Udruga je uputila i nekoliko zamolbi za financijsku pomoć za izgradnju prostora za dječji vrtić u Luki.

Predsjednica: Vesna Posavec , tel. 3393-560.