Ispis E-mail

prijevoz slika2-13

U kolskoj odnosno akademskoj godini 2019./2020. u?enici srednjih kola i redoviti studenti ostvaruju pravo na subvenciju prijevoza pod jednakim uvjetima kao i dosadanjih godina, uz obavezu da se prijave Jedinstvenom upravnom odjelu Op?ine Luka, radi upisa u evidenciju. U?enici srednjih kola imaju pravo na besplatan prijevoz, kojeg dijelom financira Vlada Republike Hrvatske (75%), a dijelom Op?ina Luka (25%). Studenti imaju pravo na subvenciju 50% prijevozne karte koju sufinancira Op?ina Luka. U?enici srednjih kola i redoviti studenti imaju pravo ostvariti subvenciju Op?ine Luka samo za jednu vrstu prijevoza: autobusom (ZET) ili vlakom (H)

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1250592
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka