Dogradnja vatrogasnog doma Ispis E-mail

U Op?ini Luka zavreni su radovi na drugoj fazi dogradnje vatrogasnog doma DVD-a Luka. Prema ranije planiranim projektima, radovi su obuhva?ali stavljanje temelja pod deku i ure?enje podruma. Izvo?a? radova je tvrtka M.B.S. GRADNJA d.o.o.

Robert Skender, predsjednik DVD-a Luka, zadovoljan je pokrenutim radovima te isti?e: Cilj ove faze gradnje stvaranje je funkcionalnog prostora za DVD. U DVD-u smo zapo?eli niz novih aktivnosti kojima elimo obnoviti i poboljati rad ove stoerne udruge nae op?ine. Zavretkom radova na vatrogasnom domu dobit ?emo prostor potreban za smjetaj vozila i druge opreme.

Na realizaciju projekta utroeno je 390.000,00 kuna, a sva potrebna sredstva osigurala je Zagreba?ka upanija. U petak, 12. srpnja 2019. godine, Stjepan Koi?, upan Zagreba?ke upanije, uru?io je op?ini Luka ugovor o dodjeljivanju sredstva za nastavak gradnje DVD-a Luka u iznosu od 300.000,00 kuna.

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1266394
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka