DAN ANTIFAŠISTIČKE BORBE Ispis E-mail

antifasisticke

Na ovaj dan obilježavamo osnivanje prve antifašističke postrojbe u Hrvatskoj i na taj način odajemo priznanje antifašizmu kao temelju zajedničkih demokratskih vrijednosti, mira u svijetu, vladavine prava i poštivanja slobode pojedinca, koje su utkane u temelje hrvatske državnosti! Također izražavamo zahvalnost i poštovanje svim hrvatskim gađanima koji su sudjelovanjem u ovom pokretu postavili temelje hrvatske suverenosti i demokracije!

Povodom Dana antifašističke borbe, predstavnici Udruge antifašističkih boraca i antifašista Grada Zaprešića i okolnih općina Brdovec, Bistra, Dubravica, Jakovlje, Luka, Marija Gorica i Pušća, obići će sva spomen obilježja žrtava fašističkog terora, a u Luki će biti u 11,30 sati.

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1215433
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka