Ispis E-mail

antifasisticke

Na ovaj dan obiljeavamo osnivanje prve antifaisti?ke postrojbe u Hrvatskoj i na taj na?in odajemo priznanje antifaizmu kao temelju zajedni?kih demokratskih vrijednosti, mira u svijetu, vladavine prava i potivanja slobode pojedinca, koje su utkane u temelje hrvatske dravnosti! Tako?er izraavamo zahvalnost i potovanje svim hrvatskim ga?anima koji su sudjelovanjem u ovom pokretu postavili temelje hrvatske suverenosti i demokracije!

Povodom Dana antifaisti?ke borbe, predstavnici Udruge antifaisti?kih boraca i antifaista Grada Zaprei?a i okolnih op?ina Brdovec, Bistra, Dubravica, Jakovlje, Luka, Marija Gorica i Pu?a, obi?i ?e sva spomen obiljeja rtava faisti?kog terora, a u Luki ?e biti u 11,30 sati.

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1249156
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka