Ispis E-mail

jobcollege

U sklopu projekta JobCollege SAVA koji provodi udruga Eduka s partnerima, opremljen je Kutak za zapoljavanje. U Kutku se nalaze ra?unalo i pisa? koje mogu koristiti nezaposlene osobe s podru?ja Op?ine Luka u svrhu traenja novih radnih mjesta, pisanja ivotopisa i molbi za zaposlenje i ispisa istih.

Kutak za zapoljavanje nalazi se u Luki, u zgradi op?ine, Trg svetog Roka 1 (prvi kat), a nezaposlene osobe mogu do?i i upotrebljavati opremu od ponedjeljka do petka od 7,30 do 15,30 sati i prije toga se prijaviti u evidenciju koritenja kod Jedinstvenog upravnog odjela, Trg svetog Roka 1 (prizemlje).

Projekt traje do sije?nja 2020. godine. Nadamo se da ?e ova inicijativa pomo?i nezaposlenima s naega podru?ja da bre i lake do?u do novoga zaposlenja.

JobCollege Sava projekt je udruge Eduka centra lokalnog razvoja u partnerstvu s Institutom za razvoj trita rada, LAG-om Sava, udrugom Odraz, te gradovima Jastrebarsko i Zaprei?. Projekt se provodi na podru?ju LAG-a Sava koje osim gradova Jastrebarsko i Zaprei? uklju?uje i gradove Samobor i Sveta Nedelja te op?ine Brdovec, Dubravica, Klin?a Sela, Luka, Marija Gorica, Pu?a, Stupnik.

Ukupna vrijednost projekta je 1.025.125,72HRK od ?ega je 999.451,73HRK sufinancirano sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda. Vie o projektu moete prona?i na internetskoj stranici udruge Eduka (www.eduka.hr).

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1248449
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka