JAVNI NATJE?AJ ZA PRIJAVU FIZI?KIH OSOBA ZA SUFINANCIRANJE FOTONAPONSKIH SUSTAVA Ispis E-mail

solarni

JAVNI NATJE?AJ ZA PRIJAVU FIZI?KIH OSOBA ZA SUFINANCIRANJE FOTONAPONSKIH SUSTAVA I KONDENZACIJSKIH PLINSKIH KOTLOVA ZA OBITELJSKE KU?E NA PODRU?JU ZAGREBA?KE UPANIJE ZA 2019. GODINU

Zagreba?ka upanija raspisala je javni natje?aj za prijavu fizi?kih osoba za sufinanciranje fotonaponskih sustava i kondenzacijskih plinskih kotlova za obiteljske ku?e na podru?ju Zagreba?ke upanije. Na natje?aj se mogu prijaviti isklju?ivo fizi?ke osobe. Sve detalje o javnom natje?aju ili upute o na?inu prijave moete dobiti putem telefona 01/4961 210 radnim danom od 08 do 16 sati ili na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , kao i na slubenoj web stranici Zagreba?ke upanije https://www.zagrebacka-zupanija.hr/natjecaji/275/javni-natjecaj-za-prijavu-fizickih-osoba-za-sufina

 

JAVNI NATJE?AJ ZA PRIJAVU FIZI?KIH OSOBA ZA SUFINANCIRANJE FOTONAPONSKIH SUSTAVA I KONDENZACIJSKIH PLINSKIH KOTLOVA ZA OBITELJSKE KU?E NA PODRU?JU ZAGREBA?KE UPANIJE ZA 2019. GODINU

 

Zagreba?ka upanija raspisala je javni natje?aj za prijavu fizi?kih osoba za sufinanciranje fotonaponskih sustava i kondenzacijskih plinskih kotlova za obiteljske ku?e na podru?ju Zagreba?ke upanije. Na natje?aj se mogu prijaviti isklju?ivo fizi?ke osobe. Sve detalje o javnom natje?aju ili upute o na?inu prijave moete dobiti putem telefona 01/4961 210 radnim danom od 08 do 16 sati ili na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , kao i na slubenoj web stranici Zagreba?ke upanije

 

https://www.zagrebacka-zupanija.hr/natjecaji/275/javni-natjecaj-za-prijavu-fizickih-osoba-za-sufina
 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1266348
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka