Izbori nacionalne manjine u lokalnoj upravi Ispis E-mail

 IZBORI ZA ?LANOVE VIJE?A I ZA PREDSTAVNIKE NACIONALNIH MANJINA U JEDINICAMA LOKALNE I PODRU?NE (REGIONALNE) SAMOUPRAVE

Vlada Republike Hrvatske je 28. oujka 2019. godine donijela Odluku o raspisivanju izbora za ?lanove vije?a nacionalnih manjina u jedinicama lokalne i podru?ne (regionalne) samouprave i Odluku o raspisivanju izbora za predstavnike nacionalnih manjina u jedinicama lokalne i podru?ne (regionalne) samouprave (Narodne novine, broj 32/19), kojom je za dan odravanja izbora odre?ena nedjelja, 05. svibnja 2019. godine. Stoga se pozivaju svi bira?i da izvre pregled vlastitih podataka u registru bira?a, kako bi na vrijeme mogli izvriti eventualno potrebne dopune ili izmjene. Detaljnije obavijesti moete pro?itati u objavi bira?ima Ministarstva uprave.

 

 

 

nacmanj2019

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1266263
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka