Euro izbori - Objava biračima Ispis E-mail

 IZBORI ZA ČLANOVE U EUROPSK PARLAMENT IZ REPUBLIKE HRVATSKE – OBJAVA BIRAČIMA

Predsjednica Republike Hrvatske je 25. ožujka 2019. godine donijela Odluku o raspisivanju izbora za članove u Europski parlament iz Republike Hrvatske („Narodne novine, broj 30/19), kojom je za dan održavanja izbora određena nedjelja, 26. svibnja 2019. godine. Stoga se pozivaju svi birači da izvrše pregled vlastitih podataka u registru birača, kako bi na vrijeme mogli izvršiti eventualno potrebne dopune ili izmjene. Detaljnije obavijesti možete pročitati u objavi biračima Ministarstva uprave.

 

euizbori2019

 

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1228922
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka