Radovi na pruzi Zaprešić - Zabok Ispis E-mail

Zbog radova između kolodvora Zaprešić i Zabok od 23. studenoga u 8.35 sati do 25. studenoga u 17.40 sati putnike će na relacijama ZAPREŠIĆ – ZABOK i obratno, KRAPINA – ĐURMANEC i obratno te KRAPINA – HROMEC i obratno umjesto vlakova prevoziti autobusi koji polaze prema voznom redu vlakova.

hz1

hz2

Napomene:

MJESTA ZAUSTAVLJANJA AUTOBUSA:

- kolodvor ZABOK – parkiralište nasuprot kolodvorskoj zgradi, kod zgrade „Dekora"

- kolodvor VELIKO TRGOVIŠĆE – na glavnoj cesti, na autobusnim ugibalištima ispred „Konzuma" u neposrednoj blizini željezničkog kolodvora

- stajalište Žeinci – na glavnoj cesti u mjestu Žeinci, na autobusnom ugibalištu pokraj Spomenika i nasuprot trgovine „Trgostil"

- kolodvor LUKA – na glavnoj cesti u mjestu Luka, autobusno ugibalište nasuprot crkve

- stajalište Kupljenovo – na glavnoj cesti, Ulica Matije Gubca, na odvojku za stajalište Kupljenovo

- stajalište Pojatno – na glavnoj cesti, na odvojku za parkiralište stajališta Pojatno

- kolodvor NOVI DVORI – na odvojku Industrijske ceste prema kolodvoru

- kolodvor ZAPREŠIĆ – prostor iza kolodvorske zgrade lijevo s izlazom na Ulicu hrvatskih branitelja (ex Maršala Tita) i desno preko Krapinskog mosta na petlju prema Westgateu i D1

- kolodvor KRAPINA – kod kolodvorske zgrade

- stajalište Doliće – na glavnoj cesti, nasuprot stajalištu

- stajalište Žutnica – na glavnoj cesti, nasuprot stajalištu

- kolodvor ĐURMANEC – kod kolodvorske zgrade

- stajalište Hromec – na glavnoj cesti nasuprot stajališta.

Više informacija o organizaciji prijevoza:

· http://www.hzinfra.hr/ ‒ Radovi na mreži

· 060 333 444 (cijena poziva iz fiksne mreže je 1,74 kn/min, a iz mobilne 2,96 kn/min, HT d.d., 01 3782 583)

· http://www.hzpp.hr/stanje-u-prometu.

Putnike molimo za razumijevanje jer radovi se izvode

kako bi putovanje željeznicom bilo brže i udobnije.

pruga