OBAVIJEST O JEDNOKRATNOJ NOV?ANOJ POMO?I ZA NOVORO?ENO DIJETE Ispis E-mail

Obavjetavamo sve mjetane da Zagreba?ka upanija dodjeljuje jednokratnu nov?anu pomo? za novoro?eno dijete u 2018.godini.Visina jednokratne nov?ane pomo?i iznosi 1.000,00 kuna.

Pravo na jednokratnu nov?anu pomo? za novoro?eno dijete moe ostvariti jedan od roditelja samohrani roditelj/roditelj i z jednoroditeljske obitelji koji je dravljanin Republike Hrvatske s prijavljenim prebivalitem na podru?ju Zagreba?ke upanije, jednu godinu.

Postupak za ostvarivanje prava na jednokratnu nov?anu pomo? za novoro?eno dijete pokre?e jedan od roditelja/samohrani roditelj/roditelj iz jednorodteljske obitelji s kojim novoro?eno dijete ivi u zajedni?kom ku?anstvu.

Zahtjev za ostvarivanje prava na jednokratnu nov?anu pomo? za novoro?eno dijete u 2018. podnosi se u pisanom obliku Upravnom odjelu za zdravstvo i socijalnu skrb Zagreba?ke upanije na propisanom obrascu, na adresu:

Zagreba?ka upanija
Upravni odjel za zdravstvo i socijalnu skrb
Ulica grada Vukovara 72/V
10000 Zagreb

Zahtjev se moe predati i osobno (ili putem dostavlja?a) u Pisarnici Zagreba?ke upanije, Ulica grada Vukovara 72,Zagreb 6.kat.

Zahtjev se u pravilu podnosi u roku od 4 mjeseca od dana ro?enja djeteta, a krajnji rok za dostavu Zahtjeva je 10.sije?nja 2019.godine.

Uz Zahtjev je potrebno priloiti sljede?e dokumente u preslici:

rodni list ili izvadak iz matice ro?enih za novoro?eno dijete
prijavu prebivalita za novoro?eno dijete
osobnu iskaznicu podnositelja Zahtjeva
uvjerenje o prebivalitu podnositelja Zakona
presudu o razvodu braka ili drugi dokaz da drugi roditelj ne ivi u zajedni?kom ku?anstvu ,u slu?aju da je podnositelj Zahtjeva roditelj iz jednoroditeljske obitelji
IBAN ra?una na koji ?e se jednokratna nov?ana pomo? isplatiti

Za sva pitanja stranke mogu kontaktirati brojeve:6009 -447,6009-485,6009-405,ili poslati pisani upit na: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

bebaruka

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1248450
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka