Odvoz krupnog otpada u 2018.g. Ispis E-mail

Odvoz krupnog (glomaznog) otpada u 2018. godini vie se ne?e, kao proteklih godina, obavljati na na?in da gra?ani glomazni otpad dovoze u odre?ene dane na odre?ena mjesta. Svaki korisnik usluge odvoza ku?nog otpada Zaprei? d.o.o. ima pravo bez naknade na jedan odvoz glomaznog otpada u kalendarskoj godini. Glomazni otpad prikupljati ?e se na obra?unskom mjestu (lokaciji) korisnika po prethodno predanom zahtjevu i dogovorenom terminu odvoza.

Korisnici koji imaju potrebu za odvozom glomaznog otpada mogu naru?iti i dogovoriti termin telefonom : 3310-315, 3310-789 ili putem e-mail adrese: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

U glomazni otpad spada:

1. KUPAONSKA OPREMA: kada (plasti?na, fiberstaklena, metalna i sl.), tu kada, sauna, kada za djecu, kupaonski ormar i police, zavjesa ili pregrada za tu ili kadu, nosa? zavjese (karnia), umivaonik, toalet i bide (koljka i daska), slavina za vodu, nosa? tua, crijevo za tu, stalak za ru?nike i sl., ogledalo;

2. STVARI ZA DJECU: krevet za dijete, stolica i hodalica za dijete, ve?e igra?ke, dje?ja kolica, auto sjedalica za dijete;

3. PODNE OBLOGE: tepih, laminat, linoleum, parket, krzno i sl.;

4. NAMJETAJ: ormar, komoda, ladi?ar, vitrina, no?ni ormari? i sl., polica (npr. ugradbena, samostoje?a, zidna i sl.), stol (npr. radni, za ra?unalo, kuhinjski, za blagavaonu, toaletni i sl., stolac, klupa, barska stolica, zidni/stolni sat ve?ih dimenzija, daska kod uzglavlja kreveta, stalak (stolni, zidni za npr. tv/hi-fi), fotelja, naslonja?, krevet, tabure, madrac, nadmadrac, podnica kreveta, okvir za sliku ve?ih dimenzija, prozorske zatitne reetke i grilje, sobne pregrade;

5. KUHINJSKA OPREMA: kuhinjski elementi (ugradbeni, samostoje?i i dr.), sudoper, radna povrina, ank;

6. VRTNA OPREMA: ograda i vrata, vrtni namjetaj, vrtni alat, strojevi za vrt (ta?ke, kosilica i sl.), sjenica za vrt (rastavljena na dijelove dimenzija pogodnih za prijevoz), drvo (izrezano na dimenzije pogodne za prijevoz), posuda (za npr. cvije?e) i postolje/nosa? ve?ih dimenzija, vrtni ukrasi ve?ih dimenzija, vrtna klupa, crijevo za vodu, oprema za razvo?enje vode te posude za zalijevanje bilja, ljulja?ka, suncobran i stalak za suncobran, sklopivi bazen, rotilj;

7. OSTALI GLOMAZNI OTPAD: rolete, aluzine, tende i sl., ljestve i samostoje?e stepenice, zavjese i nosa?i zavjesa, vrata (npr. sobna, ulazna i dr.), staklo (okno), prozor, prozorski okvir, invalidska kolica, dekorativni predmeti ve?ih dimenzija, oprema za ku?ne ljubimce ve?ih dimenzija (akvarij, i?ani kavez, i sl.), sprave za vjebanje i ve?a oprema za sport i rekreaciju (bicikl, daska za jedrenje/jahanje na valovima, kajak, kanu, pedalina i sl.), radijator, kante i posude ve?ih dimenzija, tapete, daska za gla?anje, okvir za suenje rublja.

Sve ostalo NIJE glomazni komunalni otpad, te njega ne zbrinjavamo putem kontejnera za glomazni otpad.

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1266274
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka