POZIV NA BESPLATNU RADIONICU Ispis E-mail

 

Lag Sava vas poziva besplatnu radionicu Vidljivost na WEB-u - kako osigurati bolju poslovnu budu?nost" u organizaciji LAG-a SAVA, Upoznajmo.hr i PEPA NET j.d.o.o.Radionica ?e se odrati u zgradi Komunalnog poduze?a u Zaprei?u, Zelengaj 15, dana 25. travnja 2018. s po?etkom u 17 sati. Tema radionice pokriva podru?je internet oglaavanja, boljeg pozicioniranja na trailicama, drutvenih mrea, e-mail marketinga, izrade poslovnog plan i ostalih tema vezanih za pove?anja prihoda.Radionica je namijenjena OPG-ovima, obrtnicima, vlasnicima poduze?a, budu?im poslovnim subjektima, na?elnicima op?ina i gradona?elnicima, te svima ostalima koji se ele pridruiti. Do?ite i saznajte na koje sve na?ine moete pove?ati svoje prihode pove?anjem svoje vidljivosti na tritu.

lag-sava-jpg

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1266359
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka