Mjesta za razmjenu knjiga Ispis E-mail

 

Od 5.12.2017. je na autobusnom okretitu u ejincima postavljen ormar za knjige. Tamo se knjige mogu po volji posu?ivati i donositi. Projekt je pokrenuo i vodi Tomislav Keglevi?, a uklju?ili su se i na?elnik Darko Kralj i Op?ina; od 12.2.2018. knjige se mogu razmjenjivati i u Luki. U op?inskoj zgradi pri ulazu postavljen je jo jedan ormar za knjige, a po?etni fond od oko 200 knjiga donirala je zaprei?ka knjinica Ante Kova?i?a, na ?emu posebno zahvaljujemo g?i. Kseniji ?ur?an.
Idu?i korak nam je postaviti ormare i u druga naselja op?ine.
Knjige u ormarima za razmjenu dostupne su svima, a da bi projekt bio odriv, potrebno je samo malo volje da se knjige ne ote?uju i ne ostavljaju na otvorenom. Uivajte u ?itanju!

Mjesto za razmjenu knjiga - zemite kaj vas zanima i donesite kaj vam ne treba!

knjiznica mala

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1248447
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka