Konačna redoslijedna lista za stipendije za godinu 2017/2018 Ispis E-mail

Na temelju članka 7. stavka 3. Pravilnika o stipendijama („Glasnik Zagrebačke županije", broj 27/14) Povjerenstvo za dodjelu stipendija na sjednici održanoj dana 28. 11. 2017. godine sastavilo je

- KONAČNU - REDOSLJEDNU LISTU KANDIDATA ZA DODJELU STIPENDIJA ZA ŠKOLSKU/AKADEMSKU GODINU 2017./2018.
po provedenom natječaju KLASA:604-01/17-10/1, URBROJ:238/39-03-17-1
od 30. listopada 2017. godine

I. Povjerenstvo konstatira da su zahtjeve za stipendije u roku za predaju određenom natječajem predali

a) Za UČENIČKE (srednjoškolske) stipendije:

1. Lea Meglić, Zelena ulica 1, Luka, Zdravstveno učilište Zagreb, farmaceutski tehničar, 1. razred,

2. Patricia Krčelić, A. Majdaka 1, Luka, Srednja škola Ban Josip Jelačić, Zaprešić, Opća gimnazija, 4. razred,

3. Juraj Kukolja, Dubravka Ožegovića 34, Krajska Ves, Elektrostrojarska obrtnička škola Selska, autoelektričar, 1. razred,

4. Lucija Fureš, Dubravka Ožegovića 3, Luka, Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Opća gimnazija, 4. razred,

5. Ivana Vrhovec, Goranova 13, Žejinci, Srednja škola „Ban Josip Jelačić", kuhar, 3. razred,

6. Karla Belina Posavec, Posavci 1, Luka, Gimnazija Lucijana Vranjanina, Prirodoslovno-matematička gimnazija, 1. razred,

7. Mihael Fernežir, Trg svetog Roka 7, Luka, Srednja škola „Ban Josip Jelačić", tehničar za računalstvo, 3. razred,

8. Ena Hlad, Nikole Halpera 1, Pluska, Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Opća gimnazija, 4. razred,

9. Barbara Radanović, Brezje 4, Žejinci, Srednja škola „Ban Josip Jelačić", hotelijersko turistički tehničar, 4. razred,

10. Patricia Skender, Sukserov brijeg 16, Luka, Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Opća gimnazija, 4. razred.

b) Za STUDENTSKE stipendije:

1. Martina Berša, Zagrebačka 42, Žejinci, Građevinski fakultet u Zagrebu, 1. godina,

2. Maja Jurina, Gajeva 5, Luka, Veleučilište Baltazar, Projektni menadžment, 5. godina,

3. Kristijan Keglević, Lučka cesta 33, Luka, Fakultet strojarstva i brodogradnje, smjer brodogradnja, 1. godina,

4. Martina Herendić, Herendići 1, Pluska, Sveučilište J. J. Strossmayera, Odjel za kemiju, 2. godina,

5. Monika Stiperski, Zagorska cesta 13, Žejinci, Tekstilno tehnološki fakultet, Projektiranje i menadžment tekstila, 4. godina,

6. Karlo Petek, Andrije Peteka 2, Vadina, Tehničko veleučilište, mehatronika, 2. godina,

7. Jelena Vrhovec, Andrije Peteka 2a, Vadina, Tekstilno tehnološki fakultet, Modni dizajn, 2. godina.

 

II. Pregledom dokumentacije i izračunom bodova, Povjerenstvo je utvrdilo da su sljedeći kandidati ostvarili pravo na stipendije:

 

a) Za UČENIČKE (srednjoškolske) stipendije:

1. Patricia Skender, Sukserov brijeg 16, Luka, Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Opća gimnazija, 4. razred, BODOVI: 48,04,

2. Juraj Kukolja, Dubravka Ožegovića 34, Krajska Ves, Elektrostrojarska obrtnička škola Selska, autoelektričar, 1. razred, BODOVI: 47,63

3. Mihael Fernežir, Trg svetog Roka 7, Luka, Srednja škola „Ban Josip Jelačić", tehničar za računalstvo, 3. razred, BODOVI: 45,77

4. Karla Belina Posavec, Posavci 1, Luka, Gimnazija Lucijana Vranjanina, Prirodoslovno-matematička gimnazija, 1. razred, BODOVI: 44,94

5. Ena Hlad, Nikole Halpera 1, Pluska, Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Opća gimnazija, 4. razred, BODOVI: 42,61

6. Ivana Vrhovec, Goranova 13, Žejinci, Srednja škola „Ban Josip Jelačić", kuhar, 3. razred, BODOVI: 38,89

7. Lea Meglić, Zelena ulica 1, Luka, Zdravstveno učilište Zagreb, farmaceutski tehničar, 1. razred, BODOVI: 38,72

8. Lucija Fureš, Dubravka Ožegovića 3, Luka, Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Opća gimnazija, 4. razred, BODOVI: 36,75

9. Patricia Krčelić, A. Majdaka 1, Luka, Srednja škola Ban Josip Jelačić, Zaprešić, Opća gimnazija, 4. razred, BODOVI: 36,00

10. Barbara Radanović, Brezje 4, Žejinci, Srednja škola „Ban Josip Jelačić", hotelijersko turistički tehničar, 4. razred, BODOVI: 28,84.

 

b) Za STUDENTSKE stipendije:

1. Martina Berša, Zagrebačka 42, Žejinci, Građevinski fakultet u Zagrebu, 1. godina, BODOVI: 61,15

2. Kristijan Keglević, Lučka cesta 33, Luka, Fakultet strojarstva i brodogradnje, smjer brodogradnja, 1. godina, BODOVI: 39,13

3. Monika Stiperski, Zagorska cesta 13, Žejinci, Tekstilno tehnološki fakultet, Projektiranje i menadžment tekstila, 4. godina, BODOVI: 33,65

4. Maja Jurina, Gajeva 5, Luka, Veleučilište Baltazar, Projektni menadžment, 5. godina, BODOVI: 33,20

5. Karlo Petek, Andrije Peteka 2, Vadina, Tehničko veleučilište, mehatronika, 2. godina, BODOVI: 30,19

6. Jelena Vrhovec, Andrije Peteka 2a, Vadina, Tekstilno tehnološki fakultet, Modni dizajn, 2. godina, BODOVI:28,88.

 

Martina Herendić, Herendići 1, Pluska, Sveučilište J. J. Strossmayera, Odjel za kemiju, 2. godina, BODOVI: 22,73, ostvarila je pravo na stipendiju Općine Luka prema privremenoj redoslijednoj listi, ali je od iste odustala, jer je istovremeno ostvarila pravo na drugu vrstu stipendije.

III. Redoslijedna lista kandidata za učeničke (srednjoškolske) i studentske stipendije objavit će se na oglasnim pločama u svim naseljima Općine Luka i na web-stranici Općine Luka, te će se dostaviti svim sudionicima natječaja.

IV. U roku od osam dana od dana objave redoslijedne liste kandidata za učeničke (srednjoškolske) i studentske stipendije, svi podnositelji zahtjeva imaju pravo prigovora Općinskom vijeću koje se o istom očituje u roku od 30 dana.

Povjerenstvo:

Damir Šipek
Ana Capar
Valentina Postružin
Željko Halambek
Dubravka Trupec


 

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1067182
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka