Dodjeljene stipendije za šk. godinu 2017/2018. Ispis E-mail

Na temelju članka 7. stavka 3. Pravilnika o stipendijama („Glasnik Zagrebačke županije", broj 27/14) Povjerenstvo za dodjelu stipendija na sjednici održanoj dana 28. 11. 2017. godine sastavilo je

PRIVREMENU - REDOSLJEDNU LISTU KANDIDATA

ZA DODJELU STIPENDIJA ZA ŠKOLSKU/AKADEMSKU GODINU 2017./2018. po provedenom natječaju KLASA:604-01/17-10/1, URBROJ:238/39-03-17-1 od 30. listopada 2017. godine

a) Za UČENIČKE (srednjoškolske) stipendije

1. Patricia Skender, Sukserov brijeg 16, Luka, Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Opća gimnazija, 4. razred, BODOVI: 48,04,
2. Juraj Kukolja, Dubravka Ožegovića 34, Krajska Ves, Elektrostrojarska obrtnička škola Selska, autoelektričar, 1. razred, BODOVI: 47,63
3. Mihael Fernežir, Trg svetog Roka 7, Luka, Srednja škola „Ban Josip Jelačić", tehničar za računalstvo, 3. razred, BODOVI: 45,77
4. Karla Belina Posavec, Posavci 1, Luka, Gimnazija Lucijana Vranjanina, Prirodoslovno-matematička gimnazija, 1. razred, BODOVI: 44,94
5. Ena Hlad, Nikole Halpera 1, Pluska, Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Opća gimnazija, 4. razred, BODOVI: 42,61
6. Ivana Vrhovec, Goranova 13, Žejinci, Srednja škola „Ban Josip Jelačić", kuhar, 3. razred, BODOVI: 38,89
7. Lea Meglić, Zelena ulica 1, Luka, Zdravstveno učilište Zagreb, farmaceutski tehničar, 1. razred, BODOVI: 38,72
8. Lucija Fureš, Dubravka Ožegovića 3, Luka, Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Opća gimnazija, 4. razred, BODOVI: 36,75
9. Patricia Krčelić, A. Majdaka 1, Luka, Srednja škola Ban Josip Jelačić, Zaprešić, Opća gimnazija, 4. razred, BODOVI: 36,00
10. Barbara Radanović, Brezje 4, Žejinci, Srednja škola „Ban Josip Jelačić", hotelijersko turistički tehničar, 4. razred, BODOVI: 28,84

 

b) Za STUDENTSKE stipendije:

1. Martina Berša, Zagrebačka 42, Žejinci, Građevinski fakultet u Zagrebu, 1. godina, BODOVI: 61,15
2. Kristijan Keglević, Lučka cesta 33, Luka, Fakultet strojarstva i brodogradnje, smjer brodogradnja, 1. godina, BODOVI: 39,13
3. Monika Stiperski, Zagorska cesta 13, Žejinci, Tekstilno tehnološki fakultet, Projektiranje i menadžment tekstila, 4. godina, BODOVI: 33,65
4. Maja Jurina, Gajeva 5, Luka, Veleučilište Baltazar, Projektni menadžment, 5. godina, BODOVI: 33,20
5. Karlo Petek, Andrije Peteka 2, Vadina, Tehničko veleučilište, mehatronika, 2. godina, BODOVI: 30,19
6. Jelena Vrhovec, Andrije Peteka 2a, Vadina, Tekstilno tehnološki fakultet, Modni dizajn, 2. godina, BODOVI:28,88
7. Martina Herendić, Herendići 1, Pluska, Sveučilište J. J. Strossmayera, Odjel za kemiju, 2. godina, BODOVI: 22,73

 

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1054277
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka