19. gospodarski sajam u Zaprešiću Ispis E-mail

 I ove godine Općina Luka je predstavila svoje gospodarstvenike na 19. Međunarodnom gospodarskom sajmu u Zaprešiću. Sajam gospodarstva je okupio dosad najveći broj izlagača- više od 250 njih iz Zaprešića, zaprešićkog kraja, županije i susjedne Slovenije. Sajam je otvorila pomoćnica ministra gospodarstva, poduzetništva i obrta, Ana Mandac. Otvorenju je i ove godine prisustvovao župan Zagrebačke županije koji je posjetio i štand Općine Luka. Kroz tri dana održavanja, ovaj već tradicionalni sajam, osim samostalnih poduzetnika i obrtnika, ugostio je i brojna udruženja i zadruge. Zahvaljujemo se svim posjetiteljima koji su posjetili naš štand te svim našim izlagačima.

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1228866
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka