Ispis E-mail

 I ove godine Op?ina Luka je predstavila svoje gospodarstvenike na 19. Me?unarodnom gospodarskom sajmu u Zaprei?u. Sajam gospodarstva je okupio dosad najve?i broj izlaga?a- vie od 250 njih iz Zaprei?a, zaprei?kog kraja, upanije i susjedne Slovenije. Sajam je otvorila pomo?nica ministra gospodarstva, poduzetnitva i obrta, Ana Mandac. Otvorenju je i ove godine prisustvovao upan Zagreba?ke upanije koji je posjetio i tand Op?ine Luka. Kroz tri dana odravanja, ovaj ve? tradicionalni sajam, osim samostalnih poduzetnika i obrtnika, ugostio je i brojna udruenja i zadruge. Zahvaljujemo se svim posjetiteljima koji su posjetili na tand te svim naim izlaga?ima.

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1266303
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka