Modernizacija Polukružne ulice počinje Ispis E-mail

Prijavom projekta Modernizacije Polukružne ulice na području Općine Luka, na Program podrške regionalnom razvoju Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije, Općini Luka su Odlukom istog Ministarstva od 05. travnja 2017. godine, odobrena sredstva u iznosu od 150.00,00 kuna. Svečano potpisivanje ugovora o financiranju održano je u Vinkovcima 06. travnja 2017. godine kojem je prisustvovao i općinski načelnik.

Odlukom Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije u rujnu ove godine, za projekt Modernizacije Polukružne ulice na području Općine Luka odobrena su dodatna sredstva u iznosu 150.000,00 kuna. Svečano potpisivanje dodatka prethodno potpisanom ugovoru održano je u srijedu 27. rujna 2017. g. u Zagrebu.

Polukruzna 02