Proglašena elementarna nepogoda- suša Ispis E-mail

Župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić proglasio je elementarnu nepogodu uslijed suše na području gradova Ivanić-Grada, Jastrebarskog, Samobora, Svete Nedelje i Velike Gorice te na području općina Brckovljani, Brdovec, Klinča Sela, Kloštar Ivanić, Kravarsko, Križ, Luka i Pokupsko. Na navedenom području nanesene su štete na poljoprivrednim kulturama.

Obavještavaju se mještani koji su pretrpjeli štete na poljoprivrednim kulturama da u prostorijama Općine Luka, svaki radni dan, od 07:30 do 15.30 ili putem e-maila mogu prijaviti štetu od elementarne nepogode-suša. Ukoliko ispunjene obrasce šaljete putem e-mail adrese: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , molimo Vas da telefonskim putem provjerite jesu li zaprimljeni.

 tuca.jpg

 

 

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1228852
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka