Ispis E-mail

upan Zagreba?ke upanije Stjepan Koi? proglasio je elementarnu nepogodu uslijed sue na podru?ju gradova Ivani?-Grada, Jastrebarskog, Samobora, Svete Nedelje i Velike Gorice te na podru?ju op?ina Brckovljani, Brdovec, Klin?a Sela, Klotar Ivani?, Kravarsko, Kri, Luka i Pokupsko. Na navedenom podru?ju nanesene su tete na poljoprivrednim kulturama.

Obavjetavaju se mjetani koji su pretrpjeli tete na poljoprivrednim kulturama da u prostorijama Op?ine Luka, svaki radni dan, od 07:30 do 15.30 ili putem e-maila mogu prijaviti tetu od elementarne nepogode-sua. Ukoliko ispunjene obrasce aljete putem e-mail adrese: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , molimo Vas da telefonskim putem provjerite jesu li zaprimljeni.

 tuca.jpg

 

 

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1249106
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka