Proglašena elementarna nepogoda-nevrijeme Ispis E-mail

Župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić proglasio je elementarnu nepogodu za područje grada Zaprešića te općina Jakovlje, Luka i Pušća nastale uslijed olujnog nevremena i tuče dana 10. i 11. kolovoza 2017. godine, a koje je na navedenom prostoru nanijelo materijalnu štetu na građevinskim objektima, poljoprivrednim kulturama i infrastrukturi.

Obavještavaju se mještani koji su pretrpjeli štete na građevinskim objektima, poljoprivrednim kulturama i infrastrukturi da u prostorijama Općine Luka, svaki radni dan od 07:30 do 15:30 sati ili putem e-maila mogu prijaviti štetu od  elementarne nepogode- olujno nevrijeme. Ukoliko ispunjene obrasce šaljete putem e-mail adrese : Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , molimo Vas da telefonskim putem provjerite jesu li zaprimljeni.

 tuca.jpg

 

 

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1215561
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka