Obilježen dan pobjede i dan Hrv. branitelja Ispis E-mail

U subotu 05.kolovoza 2017.godine u Luki tradicionalno je obilježen Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja. Program je započeo budnicama kod fontane u Luki, nakon toga predstavnici Općine Luka obišli su grobove poginulih i umrlih branitelja Domovinskog rata i odali im počast polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća. Po obilasku je uslijedila sveta misa za branitelje u župnoj crkvi svetog Roka u Luki. Nakon svete mise uslijedilo je zajedničko druženje i prigodni domjenak u Društvenom domu u Luki. Tom prilikom prisutnima se obratila zamjenica načelnika Valentina Postružin koja je u svom govoru s dostojanstvom i ponosom istaknula značaj ovog praznika za hrvatski narod.

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1231290
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka